PS/Xbox

8 Yeni Xbox Game Pass Oyunu Sızdırıldı

Microsoft Store, Nisan 2022'de Xbox Game Pass'e gelecek sekiz yeni oyunu ortaya çıktı.

8 Yeni Xbox Game Pass Oyunu Sızdırıldı haberi oyun dünyasında büyük bir ses getirdi. Microsoft her ay, gelecek iki hafta içinde piyasaya süreceği yeni Xbox Game Pass oyunlarını açıklıyordu, fakat çıkacak olan yeni Xbox Game Pass oyunları çevrimiçi olarak sızdırıldı.

Nisan 2022’deki yeni Xbox Game Pass oyunlarından bazılarının çevrimiçi olarak sızdırılmış olması karşısında Microsoft sessizliğini koruyor. Microsoft Store‘daki Xbox Game Pass Fırsatları sayfasında, şu anda hizmette bulunmayan sekiz oyun listelenmiş durumda.

Sızdırılan 8 Xbox Game Pass oyunu sırasıyla : Call of Duty: Black Ops Cold War, Call of Duty: Modern Warfare, Call of Duty: Modern Warfare Remastered, Diablo 2: Resurrected, Metal Gear Rising: Revengeance, Metal Gear Solid 5 : Ground Zeroes, Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain ve Metal Gear Survive.

8 Yeni Xbox Game Pass Oyunu Sızdırıldı

8 Yeni Xbox Game Pass Oyunu Sızdırıldı

Call of Duty: Black Ops Cold War
Call of Duty: Modern Warfare
Call of Duty: Modern Warfare Remastered
Diablo 2: Resurrected
Metal Gear Rising: Revengeance
Metal Gear Solid 5: Ground Zeroes
Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
Metal Gear Survive

8 Yeni Xbox Game Pass Oyunu Sızdırıldı

Activision tarafından piyasaya sunulan Call of Duty serisi ve Diablo 2: Resurrected, Xbox Game Pass‘te görmek oyun dünyasını takip edenler için pek de şaşırtıcı olmamalı. Sonuçta Microsoft, Activision Blizzard‘ı satın aldı.

Microsoft‘un Bethesda‘yı satın alması, Bethesda‘nın oyunlarının Xbox Game Pass‘e geldiğini de göreceğiz, Microsoft‘un büyük bir hamle yaparak Activision‘ı satın alması da Activision‘a ait olan bu oyunlarını abonelik hizmetine ekleneceğinin bir kanıtıdır.

Akıllarda ki tek soru, bunun ne zaman olacağıdır. Microsoft‘un oyunlarını Game Pass‘e eklemeden önce Activision satın alımının tamamen tamamlanmasını bekleyeceğiz gibi gözüküyor.

Çevrimiçi olarak sızdırılan bu oyunlar Nisan 2022 serisi için düşünülüyorsa, hayranlar önümüzdeki hafta başlarında daha fazla bilgiye sahip olacaklardır.

Daha fazla içeriğe ulaşmak isterseniz buraya tıklamanız yeterli.

Başa dön tuşu