Haberler

3 Yeni Assassin’s Creed Oyunu Tanıtılabilir!

Assassin's Creed serisinin yeni üyesinin 'Mirage' olacağı belli olmuşken bugün ise, bu oyunu doğrulayan kaynaktan heyecanlandıran bir haber daha ulaştı. Ubisoft'un sadece Mirage değil, iki farklı Assassin's Creed oyunu daha tanıtacağı iddia edilmiş durumda.

3 Yeni Assassin’s Creed Oyunu Tanıtılabilir!

Assassin’s Creed serisinin yeni üyesinin ‘Mirage’ olacağı belli olmuşken bugün ise, bu oyunu doğrulayan kaynaktan heyecanlandıran bir haber daha ulaştı. Ubisoft’un sadece Mirage değil, iki farklı Assassin’s Creed oyunu daha tanıtacağı iddia edilmiş durumda.

Geçtiğimiz hafta yepyeni oyununun birçok detayının ortaya çıkmasıyla gündeme gelen Ubisoft, bugün çok daha büyük bir haberle büyük bir sürpriz yaptı. Sektör kaynaklarının edindiği bilgilere nazaran Ubisoft, normalde ancak yeni ‘Assassin’s Creed Mirage’ oyununu tanıtacağı etkinlikte birden fazla oyunu duyurmaya çalışacak.

Assassin's Creed

Bloomberg’ten Jason Schreier tarafınca paylaşılan bilgilere göre Ubisoft, bu cumartesi günü bir faaliyet tasarlayıp düzenleyecek. Ubisoft Forward etkinliğinin ev sahipliği yapacağı oyunlar, seri için de bir değişim noktası olacak.

İki farklı Assassin’s Creed oyunu daha gösterilecek!

Aldığımız bilgilere göre Ubisoft, etkinlikte Ubisoft’un Quebect City ofisi tarafınca geliştirilen ‘Red’ kod isminde bir oyunu gösterecek. Oyun ile ilgili tek paylaşılan detay ise oyunun Japonya’da geçeceği anlaşılmış oldu. İkinci büyük oyun ise Ubisoft’un Montreal stüdyosu tarafınca geliştirilen ve ‘Neo’ veya ‘Hexo’ kod ismini taşıyan bir oyun olabilir. Bu oyunun da Kutsal Roma İmparatorluğu döneminde geçeceği ve cadı mahkemeleri benzer biçimde unsurlar içereceği aktarıldı.

Assassin's Creed

Okudunuz Mu?: God of War Ragnarök’ten Yeni Video!

Kaynaklara göre her iki oyun da Infinity’nin bir parçası olacaktır. Bu ismi ilk kere duyduysanız, pek de bir şey kaçırdığınız söylenemez. Zira Ubisoft’un temmuz ayında duyurduğu Infinity projesi hakkında çok azca teferruat bulunmaktadır. Tek malum olan ise, bu projenin Assassin’s Creed evreni için ortak bir ‘platform’ olacağı doğrultusunda. Fakat bunu iyi mi sağlayacağı ise henüz bilinmemekte. Bu sayede Ubisoft’un bu cumartesi günü yeni projesini de ayrıntılı göstermesini bekleyebiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu