Haberler

%80 İndirimli Deathloop, DOOM Eternal, Fallout 76 Oyunları

Bethesda'nın ikonikleşen QuakeCon etkinliği resmen başlanmış bulunmakta. Şirket, etkinlikler kapsamında Steam üzerinden büyük de bir indirimi başlattı. Bethesda oyunları, ortalama yüzde 80'e varan indirimle satın alınıp oynanabilecek.

Bethesda’nın ikonikleşen QuakeCon etkinliği resmen başlanmış bulunmakta. Şirket, etkinlikler kapsamında Steam üzerinden büyük de bir indirimi başlattı. Bethesda oyunları, ortalama yüzde 80’e varan indirimle satın alınıp oynanabilecek.

%80 İndirimli Deathloop, DOOM Eternal, Fallout 76 Oyunları

Video oyun dünyasının popüler ve önemli isimlerinden olan Bethesda, efsane hale gelen QuakeCon etkinliğini resmi olarak başlattı. Dün akşam TSİ 20:00’de başlamış olan etkinliklerde sektöre ait değerlendirmelerle beraber muhtelif etkinlikler ve bağış kampanyaları da ayın zamanda gerçekleştirilecek. Bethesda’nın Twitch kanalı üstünden gerçekleştirilecek etkinlikler, oyunculara eğlenceli ve güzel zamanlar sunacak.

Ancak QuakeCon 2022, yalnızca açıklamalardan ve etkinlikler ile sınırlı olmayacak. Bu yılki etkinliği iyi değerlendirmek isteyen Bethesda, oyuncuların ilgisini çekecek işlere de girişmiş durumda. Bu sayede; şirketin bazı oyunları PC Game Pass’e ve Microsoft Store’a eklenecek. Ayrıca dünyanın en büyük çevrimiçi oyun platformu olan Steam’de de büyük bir tenzilat kampanyası başlatıldı. Oyun tutkunları, bu kampanya kapsamında Bethesda imzalı oyunlara yüzde 80’e varan indirimlerle sahip olma şansını yakalayacak.

Steam’deki kampanyada indirime giren Deathloop, DOOM Eternal, Fallout 76 ve diğer Bethesda oyunları şu şekilde:

Deathloop

Normal fiyat: 539 TL
İndirimli fiyat: 215,60 TL

Bethesda’nın en yeni oyunlarından ancak bir tanesi olan Deathloop, başlatılan kampanya yardımıyla yüzde 60 indirime girdi. Birinci şahıs nişancı türündeki oyun, oyuncuların beğenisini çoktan toplamış durumda.

Ghostwire: Tokyo

Normal fiyat: 539 TL
İndirimli fiyat: 269,50 TL

Ghostwire: Tokyo da Bethesda’nın en yeni oyunlarından biri olma özelliğine sahip. Tokyo’yu kurtarmaya çalışacağınız bu oyun, üst düzeyde olan kaliteli grafikleri ve yakın dövüş özellikleriyle dikkat çeken yapımlar içinde yer ediniyor.

Fallout 76

Normal fiyat: 349 TL
İndirimli fiyat: 87,25 TL

Bethesda’nın efsanevi oyun serilerinden ve Fallout’un en yeni yapımlarından kabul edilen Fallout 76, bu serinin tutkunlarından tam not alabilmeyi başardı. Oyun, QuakeCon 2022 bazında indirime girdi.

Quake IV

Normal fiyat: 129 TL
İndirimli fiyat: 51,60 TL

Bethesda’nın bugünlere gelmesinde temeli atan oyun serilerinden bir tanesi de elbette Quake idi. Bu sayede; serinin 2007 yılında piyasaya sürülen Quake IV isimli üyesi de indirime girdi. Ayrıca öteki Quake oyunlarında da indirimler mevcut.

DOOM Eternal

Normal fiyat: 179 TL
İndirimli fiyat: 89,50 TL

Şirketin hemen her oyunu, video oyun dünyasını domine etmeyi başardı. Domine eden yapımlardan bir tanesi ise DOOM serisiydi. QuakeCon 2022’de DOOM’u da unutmayan firma, DOOM Eternal’ı yüzde 60 indirimle satmaya başladı.

Wolfenstein II: The New Colossus

 

Normal fiyat: 349 TL
İndirimli fiyat: 69,80 TL

1990’lı yıllardan beri hayatımızın parçası haline gelmiş olan Wolfstein serisi de QuakeCon 2022 kapsamında indirime girdi. Bununla beraber; Wolfenstein II: The New Colossus’e yüzde 80 tenzilat yapılmış durumda.

PC Game Pass’e Gelen Bethesda Oyunları:

 • Return to Castle Wolfenstein
 • Quake 4
 • Wolfenstein 3D
 • An Elder Scrolls Legend: Battlespire
 • The Elder Scrolls Adventures: Redguard

Microsoft Store’a Eklenen Bethesda Oyunları:

 • The Elder Scrolls: Arena (ücretsiz)
 • The Elder Scrolls: Daggerfall (ücretsiz)
 • Quake Champions (parasız)
 • Heretic: Serpent Riders
 • Hexen: Beyond Heretic
 • Hexen: Deathkings

Peki siz Deathloop, Fallout 76, DOOM Eternal ve diğer oyunların indirim oranlarını nasıl buldunuz? Yorumlarda fikrinizi paylaşmayı unutmayın.

İlginizi Çekebilir: Steam Yıllardır Beklenen Özelliği Alıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu